Barkodlu Hızlı Satış jetpos


JETPOS – BARKODLU HIZLI SATIŞ PROGRAMI

Jetpos, dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, masa üstü bilgisayar veya diz üstü (laptop) bilgisayarlara kurulum yapılarak kullanılan, arka ofis ( ön muhasebe ) programı ile birlikte çalışarak barkod okuyucu cihaz ile ürünlerinizin satışını yapan hızlı satış programıdır. Çalışma sistemi kısaca şu şekildedir. Muhasebenizi takip ettiğiniz bilgisayarınıza iç ağ (dükkan içi) veya farklı bir yerde ise modem üzerinden internet aracılığı ile bağlantı yapılır. Jetpos kullanıcısı kullanıcı kodu ve şifresi ile giriş yapar. Satış ekranı üzerinde ürünlerin barkodunu okutarak ürünü satar, nakit veya kredi kartı ile tahsilat yapar. Muhasebe programında yapılan satışın faturası anında oluşur. Satışı yapılan ürün stoktan eksilir, nakit satıldı ise kasaya yazılır, eğer müşterinin hesabına yazılacak bir satış yapılmışsa borcuna yazılır.

PROGRAMIN ÖZELLİKLERİ

Muhasebenizi takip ettiğiniz bilgisayar ile herhangi bir şekilde bağlantısı kopar ise yaptığı satışları kendi üzerine kaydeder, bağlantı geldiğinde tekrar muhasebe programına aktarıp devam eder.

İstenirse bilgisayar ile haberleşebilen yazarkasa dan fiş çıkarabilir.

Kendi üzerinde fatura yazdırabilir.

Müşteri bilgi fişi basabilir.

Müşteri borç tahsilat yapabilir.

Kasasından ödeme yapabilir.

Kullanıcısı kısıtlanabilir. (Örneğin : iskonto yapmasın, fiyat değiştirmesin)

Dövizli satış yapılabilir.

Personel satışları takip edilebilir. ( Özellikle prim sistemi ile çalışan işyerlerinde son derece önemli raporlar sunar)

Kolay program olduğundan dolayı yeni işe giren personelinize program eğitimi vermek zorunda kalmayacaksınız. Bir kaç pratik sonunda personelleriniz hemen öğrenecektir.

PROGRAMIN FAYDALARI

İşyerinizde jetpos sistemi kurulduğu takdirde ;

  • Müşteri ile yapılan fiyat pazarlığına paydos.
  • Personelinizin bu ürünü kaça satıyoruz sorusuna son.
  • Doğru bir şekilde kasa tutacaksınız.
  • Stoklarınızın kontrolünü elinize alıp,  hangi ürün kaç adet elimizde var veya var mı?  sorusuna alacağınız 1 adet rapor ile son vereceksiniz.

Jetpos her sektöre cevap verebilecek yetenekte bir programdır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir