Muhasebe programı

T-SET ( TİCARİ SET )
Sıradan muhasebe işlerini eğlenceli bir hale getiren, kullanımı çok kolay, menüleri anlaşılır, her yeri Türkçe, birkaç pratik sonunda hemen öğreneceğiniz bir programdır.
Program bildiğiniz üzere ön muhasebe işleri olarak kullanılan tüm işlemler, stok,cari , banka, fatura takibi yanı sıra sizin isteklerinize göre menüleri arttırılabilen bir yazılımdır. Yani şuan kullanmaya başladığınız t-set , ileriye doğru ihtiyaçlarınız halinde sadece lisans değişikliği yapılarak büyütülebilir menüleri arttırılabilir.
Tam olarak geleceğe dönük bir yazılımdır. Amacımız işletmeniz ile programınızın da büyümesi olduğundan sitenin ürünlerimiz bölümünde bulunan tüm yazılımlarla beraber çalışır. Yani başka bir işle de uğraşmak istediğinizde farklı bir program almak zorunda kalmazsınız. Kullanımı ve öğrenmesi çok kolay olduğundan kısa süre içerisinde programa hakimiyet kazanacaksınız.
Her şeyden önemlisi de genel olarak işletmelerin sıkıntısı , kullanılan programı tek bir kişi bilir ve kullanır ve işten ayrılma durumu ortaya çıkarsa yeni gelecek kişinin kullanılan programı iyi derece bilmesi yada öğrenmeye zaman ayırması gereklidir. Bu hem işletmeye hem de personele zaman kaybettirir. T-Set program , kolay kullanımı ve öğrenilmesi sayesinde bu tür sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacaktır.
Sormak istedikleriniz ve program ile detaylı açıklamalar için bizimle irtibata geçiniz.

“Muhasebe programı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir