TİCARİ PROGRAM | T-SET ML

T-Set ML ( Ticari set ) ile ürün , hizmet alıp satan, üreten işletmelerin muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini yapabildiği oldukça kolay ara yüzü olan eğitime ihtiyaç olmayan bir programdır. İşletmeniz ile alakalı tüm raporlara, raporlar menüsü içerisinde basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Size özel rapor tasarımı yaptırabilirsiniz.

İşletmenize ait tüm işlemleri takip edeceğiniz program !!!

Ticari Yazılım T-SET ML

Stok Yönetimi

Ticari program, T-Set ML stok yazılımı ile ürünlerinizi şube ve depo bazında, stok türü, değeri ve seviyelerine göre anlık takip edebilirsiniz. Stoklarınızda seri numarası, lot, asorti, renk beden, ömürlü ürün takibi yapabilirsiniz. Stok envanter maliyetlerini (FİFO, Yürüyen Ağırlıklı Ortalama, Ortalama Maliyet, Üretim Maliyeti) otomatik olarak hesaplayabilir ve seçtiğiniz stok maliyet türüne göre karlılık raporlarını alabilirsiniz.

Ürünleriniz ana ve ana gruba bağlı alt gruplara göre gruplandırılabilir, bu yapıyı stok arama, bilgi güncelleme, sayım ve raporlamalarda kullanabilirsiniz. Her ürün kartına doküman bağlayabilir ve ürün resmi ekleyebilirsiniz. Sınırsız birim tanımlayabilirsiniz ve bu birimlere ait barkodlar oluşturabilirsiniz. Üretim yapan işletmelerde stoklarınızı hammadde, yarı mamul ve mamul olarak tanımlayabilir ve takip edebilirsiniz.

Depo Yönetimi

Ticari Program, T-Set ML ile depolarda ürün adresleme yapabilir, böylece hangi ürünün hangi depoda ve hangi rafta ne kadar olduğu bilgisine anlık ulaşabilirsiniz.

Depo bazında yetkilendirme yaparak, olmayan ürünün sistemden çıkışını önleyebilirsiniz.

Depo istek formu oluşturabilir, istek formuna uygun kontrollü ürün teslim alma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Finans Yönetimi

Ticari Program, T-Set ML ile; müşteri ve tedarikçiler hesaplarını ayrıntılı olarak kolayca işleyebilir. Bu hesaplara ait kasa, banka, kredi kartı, çek/senet, taksit işlemlerini rahatlıkla takip edebilir, nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı planlayabilir, risk limitlerinizi  belirleyebilir ve hesaplara ait hareketlerini (₺) birimi yanın da dövizli olarak ta işleyebilir borç alacaklarınızı istediğiniz para birimi ile takip edebilirsiniz. Bankalardaki kredi ve ticari hesaplarınızı ve varsa şubelerinize ait bütün finans hareketlerini ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Ticari Program, T-Set ML Muhasebe yazılımı ile standart hesap planı otomatik olarak oluşturulur. İşletmenin yapısına uygun kullanılacak ana hesaplar ve ana hesap altın da yer alacak olan alt hesaplar kolaylıkla tanımlanır. Mevzuata tam uyumlu olarak çalışılır.

Satın Alma Yönetimi

Ticari Program, T-Set ML ile, satın alma işlemlerinizi, teklif alma, sipariş ürünlerin teslim alınmasına ve irsaliye fatura girişlerine kadar bütün aşamaları ile takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

T-Set ML ile, yakın ve uzun vadeli bütün ödeme bilgilerinize en kısa sürede erişebilir, aldığınız indirim, fiyat ve ödeme şartları ile bu şartların geçerlilik sürelerini ve ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

Satış Yönetimi

Ticari Program, T-Set ML ile teklif verilmesinden başlayarak, onaylanan teklifin otomatik siparişe dönüşmesini ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulması, ürünlerin faturalandırılması ve zamanın da teslimatının yapılmasına kadar tüm satış ve sevkiyat süreçlerini takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

Üretim

Ticari Program T-Set ML üretim modülü ile bütünden parçaya, parçadan bütüne ve karkas üretime uygun üretim işlemlerini takip edebilecek üretim reçetelerini oluşturabilirsiniz.  Üretim reçetelerine işçilik, elektrik vb. gibi giderleri ilave edebilir böylece mamul maliyetlerini hesaplayabilirsiniz.

Üretim modülü ile üretim planlama yapabilir, üretim emirleri ile ham maddeyi yarı mamul ve mamule dönüştürecek işlemleri gerçekleştirebilir ve ham madde, yarı mamul ve mamul envanterini takip edebilirsiniz.

Ek Vergi

Ticari Program, T-Set ML ile ÖTV (özel tüketim vergisi)– ÖİV (özel iletişim vergisi) gibi ek vergiye ait işlemleri işleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

Ajanda | İş Ajandası | Mesaj Panosu

Ticari Program, takvim ajanda modülüne hatırlanması gereken notları ve hatırlatma tarihlerini yazabilirsiniz. Takvim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile müşteri ve/veya tedarikçi kartına yazılan görüşme notlarını istediğiniz tarihte otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

Takvim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile size bütün ödeme ve alacaklarınız la ilgili bilgileri vade tarihlerin de otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

İş ajandası modülü ile sisteme tanımlı personellere görev atayabilir, görev durumu ve sonuçlarını takip edebilir, atanan görevleri personele ait mail adresine otomatik olarak gönderebilirsiniz. Mesaj panosu modülü ile kullanıcılar arasında online olarak çoklu ve/veya tekil olarak mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz.

Personel Yönetimi

Ticari Program, T- Set ML personel modülü ile personellere ait ücret tahakkuk, puantaj ve ödeme işlemlerini takip edebilir ve PDKS ile tam entegre çalıştırabilirsiniz.

Web Rapor

Ticari Program, T-Set ML Web rapor yazılımı ile istediğiniz raporlara, tablet pc, bilgisayar ve cep telefonlarından her an ulaşabilirsiniz ve rapor yazıcıdan alabilir, isterseniz mail olarak pdf formatında gönderebilirsiniz.