Bilişim Eskişehir

Bilişim Eskişehir 1 Ocak 2016 tarihinde Recep TOKSÖZ tarafından Eskişehir’ de kurulmuştur.
Eskişehir bölgesinde yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmalara özel yazılım çözümleri üretilmesi yanı sıra paket olarak ticari yazılımlarında satışını gerçekleştirmektedir.
Ticari paket yazılım sistemleri kurulumu, eğitimi , teknik servis destek hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Bilişim Eskişehir, sektörlerde edindiği tecrübe sayesinde firmalara yazılım işleyiş konularında danışmanlık hizmeti de vermektedir.
Muhasebe, Ön muhasebe, barkodlu hızlı satış gibi ticari paket yazılımlar ana faaliyet konularını oluşturmakla beraber, internet üzerinden faaliyet raporları alınması, internet üzerinde sipariş,
e-ticaret, web sitesi, akıllı santral sistemi,restoran (adisyon) programı gibi çözümleriyle de müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Bilişim Eskişehir, firmanın kullandığı yazılım ile birlikte büyümesini ilke edinmiştir. Bu amaçla gerek referansları gerekse çalışma biçimi ile müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

0%
ERP
0%
Barkod
0%
Yazılım
0%
Eğitim

VİZYONUMUZ

İşimiz

Yazılım ve yazılım teknolojilerini geliştirmekle birlikte profesyonel eğitim ve danışmanlık hizmetleri vererek, firmaların yönetim sorunlarını çözmeye yardım edecek bilgi otomasyon sistemlerini kurmaktır

Yolumuz

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kadar esnek, disiplinli ve profesyonel işler yapmak. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun, esnek, sürdürülebilir çözümler üreterek, sektördeki farklı hizmet anlayışı ile küresel anlamda rekabet gücünü artırmak.

Değerlerimiz

İş ilişkilerimizde Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, Ekonomi, büyüme ve karlılığın önemine inanmak, Değişime ve gelişime açık olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak