WEB RAPOR

Bütün Mobil Cihazlarla Uyumlu

Web Rapor , platform bağımsız olarak istediğimiz raporları firmamıza özel oluşturabileceğimiz istediğimiz şekilde alabileceğimiz, kaydedebileceğimiz, yazıcıya aktarabileceğimiz, mail olarak gönderebileceğimiz, ticari ve erp yazılımları ile entegre çalıştırabileceğimiz web tabanlı bir üründür.

Platformdan Bağımsız Rapor Alma

Mobil rapor, web tabanlı olduğu için, internetin olduğu her ortamda ve [akıllı cep telefonları, tablet pc ler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve akıllı televizyonlar gibi] her cihazda rahatlıkla raporlarını za ulaşabilirsiniz.

Özel Rapor Oluşturma

E-Yaz Yazılım Web Rapor ürünü ile işletmenizin ihtiyacı olan özel raporları ister normal bir çıktı olarak isterseniz görsel ağırlıklı [grafiksel] olarak oluşturabilirsiniz.

Örnek olarak aylık satış raporlarınızı ayların karşısın da sayısal değerleriyle oluşturabildiğimiz gibi, Bu rakamları ifade edecek grafiksel raporlar olarak ta oluşturabilirsiniz.

Mail Gönderme

Web rapor ile oluşturduğunuz raporları bilgisayara ihtiyaç duymadan sürekli kullandığımız ve yanımızdan hiç ayırmadığımız cep telefonunuzdan ilgili firmaya ve/veya kişiye pdf formatında mail olarak atabilirsiniz

Oluşan Raporu Kaydetme

Mobil rapor ile oluşturduğunuz raporları, raporu aldığınız cihaza rahatlıkla pdf formatında kaydedebilir. O rapora ihtiyacınız olduğu anda bu kayıt ortamından ulaşarak kullanabilirsiniz.

Web Rapor | Çıktı Alma

Web raporla oluşturduğunuz raporları kullandığınız mobil cihazlara veya diğer cihazlara uyumlu yazıcılardan çıktı olarak alabilirsiniz.

Diğer Yazılımlara Entegrasyon

Web Raporu, e-yaz yazılımla entegre çalıştırabildiğiniz gibi diğer ticari  ve erp yazılımlar ile de entegre çalıştırabilirsiniz.